Payment Stripe (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Test
ja: テスト

en: Custom
ja: カスタム

en: Refund
ja: 払い戻し

en: Live
ja: ライブ

en: About
ja: アバウト

en: Debug mode
ja: デバッグモード
