Payment Stripe (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Stripe
vi: Đường viền

en: Environment
vi: Môi trường

en: About
vi: Giới thiệu
