Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Amount
ca: Import

en: Payment
ca: Pagament

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: About
ca: Detalls
