Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Quantity
lv: Skaits

en: Amount
lv: Summa

en: Payment
lv: Maksājums

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: About
lv: Par

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
