Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payment
sk: Platba

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: About
sk: Informácie o

en: Capture
sk: Zachytiť
