Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Quantity
cs: Množství

en: Amount
cs: Částka

en: Payment
cs: Platba

en: Refund
cs: Refundace

en: Newsletter
cs: Věstník

en: About
cs: Popis

en: Capture
cs: Zachytit
