Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Quantity
de: Anzahl

en: Amount
de: Betrag

en: Payment
de: Zahlung

en: Stripe
de: Streifen

en: Refund
de: Rückerstattung

en: About
de: Über

en: Debug mode
de: Debug-Modus

en: Capture
de: Einziehen
