Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Quantity
fr: Quantité

en: Amount
fr: Montant

en: Payment
fr: Paiement

en: Stripe
fr: Bande

en: Refund
fr: Remboursement

en: About
fr: À propos

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Capture
fr: Capturer
