Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Quantity
he: כמות

en: Amount
he: כמות

en: Payment
he: תשלום

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: About
he: אודות

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים
