Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Quantity
it: Quantità

en: Amount
it: Importo

en: Payment
it: Pagamento

en: Refund
it: Rimborso

en: About
it: Informazioni
