Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Stripe
kn: ಪಟ್ಟೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
