Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Amount
nl: Bedrag

en: Payment
nl: Betaling

en: Stripe
nl: Streep

en: Refund
nl: Restitutie

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: About
nl: Over

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Capture
nl: Vastleggen
