Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Amount
ro: Suma

en: Payment
ro: Plată

en: Refund
ro: Rambursare

en: About
ro: Despre

en: Capture
ro: Captură
