Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Quantity
uk: Кількість

en: Amount
uk: Величина

en: Payment
uk: Оплата

en: Stripe
uk: Смуга

en: Refund
uk: Повернення

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: About
uk: Про модуль

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Capture
uk: Захопити
