Payment Stripe (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Amount
vi: Số lượng

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Stripe
vi: Đường viền

en: About
vi: Giới thiệu
