Pay.nl Payment (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Payment
ru: Оплата

en: Enable test mode
ru: Включить тестовый режим

en: Test mode
ru: Тестовый режим
