PayPal for Payment (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Logging
fr: Journalisation

en: Email
fr: Courriel

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Payment
fr: Paiement

en: Debugging
fr: Débogage
