PayPal for Payment (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Logging
uk: Журналювання

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Payment
uk: Оплата

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
