PayPal for Payment (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Email
lv: E-pasts

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Payment
lv: Maksājums

en: Debugging
lv: Atkļūdošana
