PayPal Subscriptions (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: PayPal
kn: ಪೇಪಾಲ್

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Signature
kn: ಸಹಿ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ
