PayPal Subscriptions (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Year
sk: Rok

en: Signature
sk: Signatúra

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň
