PayPal Subscriptions (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: PayPal
ug: پايپال

en: Year
ug: يىل

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن
