PayPal Subscriptions (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Year
vi: Năm

en: Signature
vi: Chữ ký

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày
