Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: New
ar: جديد

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: rules
ar: القواعد
