Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Payment Status
fa: وضعیت پرداخت

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: New
fa: جدید

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Test Mode
fa: حالت آزمایشی

en: Submit order
fa: ثبت سفارش

en: rules
fa: قوانین
