Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Sign
hu: Jel

en: Payment Status
hu: Fizetési állapot

en: Completed
hu: Teljesítve

en: New
hu: Új

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Authorization
hu: Hitelesítés

en: Test Mode
hu: Teszt mód

en: Submit order
hu: Rendelés beküldése

en: rules
hu: szabályok

en: Extra Settings
hu: Extra beállítások

en: Thank you for your order!
hu: Köszönjük a megrendelést!
