Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Payment Status
it: Stato del pagamento

en: Completed
it: Completato

en: New
it: Nuovo

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Authorization
it: Autorizzazione

en: Test Mode
it: Modalità test

en: Submit order
it: Invia ordine

en: rules
it: regole
