Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: New
lt: Naujas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Test Mode
lt: Testinė busena

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą

en: Thank you for your order!
lt: Ačiū už Jūsų užsakymą!
