Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Completed
lv: Pabeigts

en: New
lv: Jauns

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu
