Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Payment Status
pt: Estado do Pagamento

en: Completed
pt: Concluído

en: New
pt: Novo

en: Authorization
pt: Autorização

en: Test Mode
pt: Modo de Teste

en: Submit order
pt: Enviar encomenda

en: rules
pt: regras

en: Project ID
pt: ID do Projecto

en: Thank you for your order!
pt: Obrigado pela sua encomenda!

en: List of payments
pt: Lista de pagamentos

en: Enable this if you want to make test payments
pt: Ative isto se quer testar pagamentos
