Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Completed
sv: Slutförd

en: New
sv: Ny

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: Test Mode
sv: Testläge

en: Submit order
sv: Skicka beställning

en: rules
sv: regler

en: Extra Settings
sv: Extra inställningar
