Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: New
tr: Yeni

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Authorization
tr: Yetkilendirme

en: Submit order
tr: Siparişi onayla

en: rules
tr: kurallar
