Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Sign
ca: Signa

en: Completed
ca: Completat

en: New
ca: Nou

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Authorization
ca: Autorització

en: Submit order
ca: Realitza la comanda
