Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Payment Status
cs: Stav platby

en: Completed
cs: Dokončené

en: New
cs: Nové

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Test Mode
cs: Testovací režim

en: Submit order
cs: Odeslat objednávku
