Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Sign
da: Tegn

en: Payment Status
da: Betalingsstatus

en: Completed
da: Gennemført

en: New
da: Ny

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Authorization
da: Godkendelse

en: Test Mode
da: Testtilstand

en: Submit order
da: Send ordre

en: rules
da: regler
