Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Sign
fr: Signer

en: Payment Status
fr: Statut du paiement

en: Completed
fr: Terminé

en: New
fr: Nouveau

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Authorization
fr: Autorisation

en: Test Mode
fr: Mode Test

en: Submit order
fr: Soumettre la commande

en: rules
fr: règles

en: Project ID
fr: Identifiant (ID) de projet

en: Thank you for your order!
fr: Merci pour votre commande !
