Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Payment Status
gl: Estado de pago

en: Completed
gl: Completado

en: New
gl: Novo

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Test Mode
gl: Modo de Proba
