Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Completed
ja: 完了

en: New
ja: 新

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Authorization
ja: 承認

en: Test Mode
ja: テストモード

en: Submit order
ja: 注文を送信

en: rules
ja: ルール

en: Project ID
ja: プロジェクト ID
