Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Payment Status
pt: Status do pagamento

en: Completed
pt: Concluído

en: New
pt: Novo

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Authorization
pt: Autorização

en: Test Mode
pt: Modo Teste

en: Submit order
pt: Enviar pedido

en: rules
pt: regras

en: Thank you for your order!
pt: Obrigado pelo seu pedido!
