Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Payment Status
ru: Статус платежа

en: Completed
ru: Завершено

en: New
ru: Новое

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Authorization
ru: Авторизация

en: Test Mode
ru: Тестовый режим

en: Submit order
ru: Отправить заказ

en: rules
ru: правила

en: Thank you for your order!
ru: Спасибо за ваш заказ!
