Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Sign
uk: Підпис

en: Payment Status
uk: Стан оплати

en: Completed
uk: Завершено

en: New
uk: Нові

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: Test Mode
uk: Тестовий режим

en: Submit order
uk: Зробити замовлення

en: rules
uk: правила

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: Thank you for your order!
uk: Дякуємо за ваше замовлення!

en: not valid
uk: недійсний
