Paysera Ubercart payment gateway (1.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Sign
vi: Ký nhận

en: Payment Status
vi: Tình trạng thanh toán

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: New
vi: Mới

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Submit order
vi: Đệ trình đơn hàng

en: rules
vi: quy tắc
