Payson Checkout (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Theme
es: Tema

en: Optional
es: Opcional

en: Terms and conditions
es: Términos y condiciones

en: Completed
es: Completado

en: Live
es: En producción

en: Sandbox
es: Zona segura para pruebas

en: Authorization
es: Autorización

en: Currency code
es: Código de moneda

en: You have canceled checkout at @gateway but may resume the checkout process here when you are ready.
es: Ha cancelado la compra en @gateway pero puede reanudar el proceso de compra aquí cuando esté listo.
