Payson Checkout (2.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Theme
ar: حلة

en: Optional
ar: اختياري

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Live
ar: مباشر
