Payson Checkout (2.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Theme
nl: Thema

en: Optional
nl: Optioneel

en: Completed
nl: Voltooid

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Currency code
nl: Valutacode

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: You have canceled checkout at @gateway but may resume the checkout process here when you are ready.
nl: U heeft de betaling geannuleerd bij @gateway maar kan de bestelling afmaken als u er klaar voor bent.
