Payson Checkout (2.0.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Theme
hu: Smink

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Terms and conditions
hu: Használati feltételek

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Live
hu: Élő

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Authorization
hu: Hitelesítés

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)

en: You have canceled checkout at @gateway but may resume the checkout process here when you are ready.
hu: @gateway fizetési átjárónál a folyamat meg lett szakítva, de később még bármikor folytatható.

en: Theme style
hu: Smink stílusa
