Payson Checkout (2.0.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Theme
ja: テーマ

en: Optional
ja: 任意

en: Completed
ja: 完了

en: Live
ja: ライブ

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: Authorization
ja: 承認

en: Currency code
ja: 通貨記号
