Payson Checkout (2.0.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Theme
sv: Tema

en: Optional
sv: Valfritt

en: Completed
sv: Slutförd

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Authorization
sv: Tillåtelse

en: Currency code
sv: Valutakod
