Payson Checkout (2.0.3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Theme
uk: Тема

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Completed
uk: Завершено

en: Live
uk: Наживо

en: Sandbox
uk: Пісочниця

en: Authorization
uk: Уповноваження

en: Currency code
uk: Код валюти

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)
