Payson Checkout (2.0.4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Theme
ca: Tema

en: Optional
ca: Opcional

en: Completed
ca: Completat

en: Live
ca: En viu

en: Authorization
ca: Autorització

en: Currency code
ca: Codi de moneda
